Catalyst C1300-16P-2G 0 recenzií
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G
Súprava na montáž do racku nie je súčasťou balenia.
Cisco Catalyst radu 1300 sú managovateľné switche Gigabit Ethernet Layer 3 podnikové... Celý popis
353,66 €
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z EKO TONER s.r.o.. Vždy niečo navyše Kúpiť cez Heureku Kúpiť
Catalyst C1300-16P-2G
Odporúčané ponuky (2) Catalyst C1300-16P-2G 98% (4 123×)Na sklade 1 ocenenie
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE, 2xSFP, 16xPoE+, 120W, fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE, 2xSFP, 16xPoE+, 120W, fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
91% (1 804×)Na sklade 1 ocenenie
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
Najlacnejšie ponuky (13) Catalyst C1300-16P-2G 98% (4 123×)Na sklade 1 ocenenie
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE, 2xSFP, 16xPoE+, 120W, fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE, 2xSFP, 16xPoE+, 120W, fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
96% (835×)Na sklade 1 ocenenie
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
91% (2 707×)Na sklade 1 ocenenie
CISCO REFRESH Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G - REFRESH
CISCO REFRESH Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G - REFRESH
97% (1 760×)Na sklade 1 ocenenie
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
100% (2 142×)Na sklade 1 ocenenie
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
91% (763×)Na sklade • Viac variantov 1 ocenenie
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless)-REFRESH (C1300-16P-2G-RF)
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless)-REFRESH (C1300-16P-2G-RF)
91% (1 804×)Na sklade 1 ocenenie
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
89% (876×)Na sklade • Viac variantov 1 ocenenie
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH (C1300-16P-2G-RF)
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH (C1300-16P-2G-RF)
78% (4 386×)Na sklade • Viac variantov
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
4 209 recenzií Do 3 dní
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
Zobraziť ďalšie ponuky
Popis produktu Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G
Súprava na montáž do racku nie je súčasťou balenia.
Cisco Catalyst radu 1300 sú managovateľné switche Gigabit Ethernet Layer 3 podnikové triedy určené pre malé a stredné podniky a pobočky. Tieto jednoduché, flexibilné a bezpečné switche sú ideálne na nasadenie mimo rozvodnú skriňu. Rad Catalyst 1300 pracuje na prispôsobenom softvéri operačného systému Linux s intuitívnym grafickým rozhraním, ktorý zjednodušuje nastavenie siete a pokročilými funkciami, ktoré urýchľujú digitálnu transformáciu, zatiaľ čo všadeprítomné zabezpečenie chráni kritické obchodné transakcie. Prepínače radu 1300 poskytujú ideálnu kombináciu cenovej dostupnosti a možností pre malé a stredné podniky a pomáhajú vám vytvoriť efektívnejšiu a lepšie prepojenú pracovnú silu.
Stránky produktu: C1300-16P-2G
98% (4 123×)Na sklade 1 ocenenie
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE, 2xSFP, 16xPoE+, 120W, fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE, 2xSFP, 16xPoE+, 120W, fanless) - REFRESH C1300-16P-2G-RF
91% (1 804×)Na sklade 1 ocenenie
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
Cisco Catalyst switch C1300-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Zobraziť ďalšie parametre
Poradňa Catalyst C1300-16P-2G
{"Obľúbené kategórie":[["Kotly","https://kotly.heureka.sk/"],["Sety e-cigariet","https://sety-e-cigariet.heureka.sk/"],["Detské capáčky","https://dojcenska-obuv.heureka.sk/"],["Deky","https://deky.heureka.sk/"],["Dvierka pre psov","https://dvierka-pre-psov.heureka.sk/"],["Paštéty pre psích juniorov","https://pastety-pre-psov.heureka.sk/f:39927:42165185/"],["Detské tričká s krátkym rukávom","https://tricka-a-kosele.heureka.sk/f:15691:30664282/"],["Wah pedals","https://pedalove-efekty.heureka.sk/f:36305:33061689/"],["Sklenené slamky","https://slamky.heureka.sk/f:39661:41317489/"],["Mäkké prebaľovacie podložky","https://prebalovacie-pulty-a-podlozky.heureka.sk/f:8262:29770197/"]],"Vybrané značky":[["Switche Reolink","https://switche.heureka.sk/f:12691:37511409/"],["Switche Vivotek","https://switche.heureka.sk/f:12691:963373/"],["Switche Erbu","https://switche.heureka.sk/f:12691:37511408/"],["Switche Extralink","https://switche.heureka.sk/f:12691:8662383/"],["Switche Asustor","https://switche.heureka.sk/f:12691:47757869/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať činky","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-cinky-c1319-20255/"],["Ako vybrať akvárium?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-akvarium-c2154-20066/"],["Ako vybrať kuchynskú váhu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-kuchynsku-vahu-c1012-19463/"]],"Vybrané produkty":[["Rotaflex PDL 01 80 mm 4,5 m²","https://mineralne-vaty.heureka.sk/rotaflex-pdl-01-80-mm-4_5-m/"],["Nobby hnízdo drátěné malé 9 cm","https://prislusenstvo-ku-klietkam.heureka.sk/nobby-hnizdo-dratene-male-9-cm/"],["Sklenená Poistka 2,5A 5 x 20 mm T-pomalá","https://poistky.heureka.sk/sklenena-poistka-2_5a-5-x-20-mm-t-pomala/"],["Orava EG-1300","https://kuchynske-grily.heureka.sk/orava-eg-1300/"],["Klein Vanička velká PC s příslušenstvím","https://doplnky-pre-babiky.heureka.sk/klein-vanicka-velka-pc-s-prislusenstvim/"],["STANLEY 2-14-556","https://noznice-na-plech.heureka.sk/stanley-2-14-556/"],["Rapunzel Bio paradajkový pretlak v tube 200g","https://kecupy-pretlaky.heureka.sk/rapunzel-bio-paradajkovy-pretlak-v-tube-200g/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}